Střediska
REKREACE
SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
ŠKOLY V PŘÍRODĚ
TÁBORY

Rekreační středisko Šárka

Rekreační areál Šárka se nachází poblíž obce Heroltice u Tišnova, v oblíbené rekreační oblasti, vzdálenost z Brna pouze 25 km. Kolem protéká řeka Svratka, známá a oblibená lokalita turistů. Areál leží na cyklistické stezce vedoucí od Veverské Bitýšky, kde se nachází Brněnská přehrada (vzdálenost cca 4 km) a hrad Veveří.

Kapacita areálu je 80 míst. V hlavní budově je k dispozici vybavená kuchyň se spotřebiči a prostorná jídelna pro 100 osob. V objektu jsou travnaté plochy, hřiště na volejbal, stálé přírodní ohniště. Součástí rekreačního střediska je malá výletní restaurace. V blízkém okolí ve vzdálenosti 4 km po turistické trase je Brněnská přehrada a hrad Veveří.


Globally incubate standards compliant channels.


Nanotechnology immersion along the information.
Lančov u Vranovské přehrady

Není na Moravě krajiny, jež by se mohla rovnati Podyjí krásou a bohatstvím rozmanitých partií, množstvím hradů a zámků. Tato přírodní scenerie se nazývá Národní park Podyjí, jehož součástí je Lančovská zátoka jako ideální místo pro tábory a rodinnou rekreaci.

Areál tábora je v těsné blízkosti lesa, vzdálen 4 km od malebného městečka Vranov nad Dyjí, jemuž dominuje klenot středoevropského baroka, zámek Vranov nad Dyjí. Strmé břehy řeky Dyje jsou v těchto místech domovem řady vzácných živočišných druhů. Návštěvníky parku tu čekají zajímavé cyklotrasy a turistické stezky různé délky.Proactively envisioned multimedia based expertise.


Credibly innovate granular internal or organic sources.